pompy do ścieków
Pompy budowlane

Pompy do ścieków.

Nowoczesne pompy do ścieków, to bardzo wydajne urządzenia, pozwalające na skuteczne pompowanie wody zabrudzonej i właśnie ścieków, nawet z dużą ilością ciał stałych. Wśród urządzeń tego typu, bardzo dużą popularnością cieszą się agregaty pompowe Godwin, których zastosowanie stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie. Pozwalają one na skuteczne pompowanie ścieków, dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym. odpowiednio dobrana wysokość podnoszenia, uszczelnienie w kąpieli olejowej, czy też nowoczesny wirnik w technologii Flygt N, sprawiają, iż pompy do ścieków produkcji Godwin, to obecnie jedno z najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie.

Gdzie stosowane są pompy do ścieków Godwin?

Tego typu urządzenia, dzięki swoim parametrom technicznym, znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu przypadkach. Przede wszystkim, są to pompy do ścieków, które zapewniają odpowiednią wydajność w zastosowaniu przy przepompowniach ścieków. Mogą tutaj być wykorzystane jako urządzenia stacjonarne, które będą skutecznie tłoczyć ścieki w linii kanalizacyjnej. Mogą też być wykorzystywane do konstrukcji czasowych bypassów ściekowych. Są to specjalne, tymczasowe linie kanalizacyjne, tworzone na czas, przeprowadzenia remontu podstawowych linii oraz pomp stacjonarnych, tłoczących ścieki na co dzień.

Z drugiej strony, pompy do ścieków Godwin, mogą być także wykorzystane do napędzania instalacji igłofiltrowych. W takim zastosowaniu radzą sobie równie dobrze jak w przypadku pompowania ścieków. Umożliwia im to konstrukcja techniczna, oraz odpowiedni poziom wysokości podnoszenia, czy też wytwarzania podciśnienia w całej instalacji, dzięki czemu, możliwe jest zasysanie w dość sporych głębokości. To zaś, są parametry wymagane od agregatów pompowych stosowanych w przypadku instalacji igłofiltrowych.

Najważniejsze rozwiązania technologiczne.

Kluczową kwestią, którą charakteryzują się pompy Godwin do ścieków, są ich parametry techniczne, oraz zastosowane rozwiązania. W tym przypadku, mamy do czynienia z nowoczesnym uszczelnieniem w kąpieli olejowej, które pozwala na pracę na sucho. Ponadto, agregat zapewnia dobry poziom wysokości podnoszenia, co w przypadku zastosowań z zestawami igłofiltrowymi odgrywa dość istotną rolę. Mamy tutaj także nowoczesny wirnik w technologii Flygt N, który zapewnia możliwość długotrwałej pracy pompy bez jej zatykania się. Poza tym, wirnik te, pozwala na optymalizację pracy pompy, co ogranicza zużywanie paliwa, nawet w bardzo trudnych warunkach pracy.

Podsumowanie.

Mamy tutaj wiec pompy do ścieków Godwin, charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, dzięki czemu, mogą znajdywać bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim, są to typowe pompy do ścieków, niemniej jednak, możliwe jest także ich zastosowanie także w innych przypadkach. W każdym jednak razie, są to bardzo dobre jakościowo pompy do ścieków oraz innych zastosowań, gdzie zawsze będą zapewniać odpowiedni poziom wydajności pompowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *