wydajne agregaty pompowe
Pompy budowlane

Wydajne agregaty pompowe.

Wydajne agregaty pompowe, zapewniające bardzo dobre warunki pracy powinny charakteryzować się odpowiednimi parametrami technicznymi. Nie wszystkie będą oczywiście spełniać wymagania każdego użytkownika. Dlatego też, kluczowym jest to, aby precyzyjnie dobrać agregat do konkretnych zadań. Każdorazowo należy precyzyjnie określić swoje potrzeby, aby do konkretnych zadań, dobrać jak najbardziej wydajne agregaty pompowe. W przeciwnym razie, realizacja prac związanych z odwadnianiem będzie nieefektywna.

Victor Pumps – wydajne agregaty pompowe, dostępne w szerokiej gamie modeli.

Wśród wielu producentów agregatów pompowych, dostępnych na naszym rynku, wyróżniającym się jest firma Victor Pumps. Zapewnia ona nam nowoczesne i bardzo wydajne agregaty pompowe do wielu różnych zastosowań. W każdym przypadku, agregat jest precyzyjnie dopasowany do konkretnego rozwiązania. Dzięki temu, zawsze można osiągnąć maksymalny poziom efektywności pracy urządzenia.

Victor Pumps, zapewnia nam wydajne agregaty pompowe przeznaczone przede wszystkim do wody czystej i zanieczyszczonej. Wyposażone są w wolny przelot zanieczyszczeń o średnicy 15-76mm w zależności od wybranego modelu pompy. Dzięki tej funkcjonalności radzą sobie nie tylko z wodą czystą i zanieczyszczoną ciałami stałymi, ale także z bentonitem, płuczką, ściekami czy też solwentami. Są to więc wydajne agregaty pompowe, sprawdzające się w bardzo szerokiej gamie zastosowań.

Dostępne pompy produkcji Victor Pumps.

Jak już wspomnieliśmy, wydajne agregaty pompowe Victor Pumps dostępne są w wielu różnych wariantach. Są to pompy o różnej wydajności i parametrach technicznych. Różnią się od siebie wydajnością, wysokością podnoszenia, wolnym przelotem zanieczyszczeń oraz przeznaczeniem. Obecnie dostępne są agregaty sprawdzające się w następujących zastosowaniach:

Są to jednostki wykorzystywane zarówno przez firmy budowlane, jak również przez zakłady gospodarki komunalnej czy też jednostki straży pożarnej.
Wśród modeli pomp Victor Pumps, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na następujące:

  • Agregat pompowy S60 – wydajność: 45 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 54m;
  • Agregat pompowy S80 – wydajność 80 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 32m;
  • Agregat pompowy S100 – wydajność: 160 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 25m;
  • Agregat pompowy S150 – wydajność: 300 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 28m;

Podsumowanie.

Wydajne agregaty pompowe Victor Pumps są więc jednostkami bardzo wydajnymi o dobrych parametrach technicznych i możliwości ich dostosowania do zróżnicowanych zadań. Możemy zaopatrzyć się w pompy specjalnie dostosowane do pracy z cieczami silnie aktywnymi chemicznie, co jest wielką zaletą w tego typu urządzeniach. Tym bardziej, iż są one wykorzystywane w bardzo zróżnicowanych zadaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *